Kategorie

Archiwum aktualnośœci

Przeglądaj archiwum

Aktualności

Świąteczny konkurs

Sobota, 25 marca 2017

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku, serdecznie zaprasza uczniów ze szkół podstawowych z klas od I- III z powiatu szczecineckiego, do udziału w konkursie plastycznym na najpiękniejszą kartkę wielkanocną.

Sportowy weekend

Piątek, 24 marca 2017

W sobotę, 25 marca Szczecineckie Bractwo Kurkowe przy współpracy Ośrodka Sportu i Rekreacji, Urzędu Miasta Szczecinek oraz Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinku organizuje w Hali Ślusarnia - Szczecinecki Turniej Strzelecki w Konkurencji Karabinek Pneumatyczny. Start zawodów i pierwsze strzelania od godz. 9.
Od piątku, 24 marca mecze rundy rewanżowej kadetek GKS Grom Turowo w starciu z najlepszymi zespołami Wielkopolski. Stawką zmagań jest awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski U16K. Zapraszamy do Turowa w piątek o godz. 17, w sobotę o 16 I w niedziele o godz. 11.
W niedzielę, 26 marca juniorzy starsi Akademii Piłkarskiej Szczecinek o godz. 11 na boisku bocznym OsiR zmierzą się ze Stalą Szczecin, a dwie godziny później na boisku Lechii juniorzy młodsi zagrają z Vinieta Wolin. Mecze rozgrywane w ramach Ligi Wojewódzkiej Juniorów.

Kronospan wyróżniony

Piątek, 24 marca 2017

Kronospan zajął I miejsce w województwie zachodniopomorskim w plebiscycie Forbesa i otrzymał prestiżową statuetkę - Diament Forbesa. To już kolejna nagroda, jaką otrzymał producent płyt drewnopochodnych ze Szczecinka.

Spotkanie w PKS

Piątek, 24 marca 2017

Na kolejnym spotkaniu z pracownikami PKS Starosta K. Lis przedstawił załodze szczegółowe informacje dotyczące drugiej procedury zmierzającej do zbycia udziałów w spółce PKS Szczecinek Sp. z o.o.

Turowo w grze

Czwartek, 23 marca 2017

Po blisko 1,5 miesięcznej przerwie od zmagań ligowych, młodziczki starsze GKS GROM Turowo rozegrały sparing z młodszym o rok zespołem ENEA Basket Piła.

[1] 2 3 4 5