Pogoda

Zachmurzenie zmienne

Temperatura
min: -3 st. C
max: 1 st. C
Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr półn.-zach. o sile 1 m/s
dziś jutro pojutrze

-3°C/1°C

-3°C/1°C

-2°C/1°C

Kategorie

Archiwum aktualności

Przeglądaj archiwum

Aktualności

Tenis skrzatów

Sobota, 16 grudnia 2017

Na kortach krytych Centrum Tenisowego Aqua-Tur w Szczecinku odbył się ostatni w tym sezonie Halowy Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatek i skrzatów.

Pomagamy dla Jasia

Piątek, 15 grudnia 2017

W sobotę, 16 grudnia od godz. 10 w kinie Wolność III Mikołajkowy Turniej w Fitness. Podczas turnieju będziemy wspierać akcję charytatywną Pomagamy dla Jasia. Jaś urodził sie z wadą genetyczną - achondroplazją.

Konkurs na kartkę

Piątek, 15 grudnia 2017

Klub Przyjaciół Rudego Liska oraz SAPiK, zapraszają uczniów ze szkół podstawowych z klas od I - III z powiatu szczecineckiego, do udziału w konkursie plastycznym na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową.

Mistrzowie unihokeja

Piątek, 15 grudnia 2017

W Wierzchowie Złocienieckim odbyły się finały Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w unihokeju chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 18 najlepszych drużyn z województwa zachodniopomorskiego, wyłonionych w mistrzostwach gmin, powiatów i rejonów.

Migana wigilja

Piątek, 15 grudnia 2017

W imieniu zarządu Fundacji Przyjaciele Języka Migowego informuję, że w sobotę, 16 grudnia w Szczecinku, w klubie Karolinka przy ul. Polnej 31 od godz. 16 odbędzie się spotkanie wigilijne dla osób niesłyszących. Wigilia dofinansowana została ze środków Urzędu Miasta w Szczecinku w ramach projektu Rozmigany Szczecinek 2017 - Ewa Tomczyk.Br>
............................................................................

[1] 2 3 4 5