Pogoda

Zachmurzenie zmienne, możliwy przelotny deszcz

Temperatura
min: 8 st. C
max: 20 st. C
Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr półn.-zach. o sile 3 m/s
dziś jutro pojutrze

8°C/20°C

12°C/22°C

12°C/21°C

Kategorie

Archiwum aktualności

Przeglądaj archiwum

Aktualności

Turniej siatkówki

Poniedziałek, 21 sierpnia 2017

W Wilczych Laskach po raz czwarty zorganizowano turniej dzikich drużyn w piłce siatkowej. Rywalizowało 10 drużyn z takich miejscowości, jak: Omulna, Żółtnica, Marcelin, Wilcze Laski, Skotniki, Turowo i Szczecinek.

Tor przeszkód

Piątek, 18 sierpnia 2017

Trwają prace przy budowie toru przeszkód dla biegów ekstremalnych. Tor jest budowany przy dawnym stadionie Lechii. Projekt toru powstał przy współpracy z zawodnikami szczecineckiego oddziału Husaria Race Team.

Co, gdzie, kiedy?

Piątek, 18 sierpnia 2017

W Bornem Sulinowie trwa zlot pojazdów militarnych. Jutro, w sobotę o godz. 16 skoki spadochronowe i szarże ułańskie. Natomiast na lotnisku w Wilczych laskach od godz. 12 do 15 Święto Latawca. Odbędą się zawody latawców płaskich i skrzynkowych, zawody pn. Smyki na start, konkurs na najładniejszy latawiec oraz statyczne wystawy samolotów ultralekkich i gaśniczych Dromader. Od godz.

MKP wygrał

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

MKP Szczecinek trzypunktowa zdobyczą rozpoczął jesienną rundę rozgrywek. Przeciwnikiem szczecineckich piłkarzy był Osadnik Myślibórz. Pierwsza połowa spotkania należała do gości, którzy zakończyli ją zdobyciem prowadzenia.

I po obozie

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

W sierpniu GKS GROM Turowo powraca do treningów. Również tego lata na początku sierpnia - trzy grupy treningowe rozruchem przed obozem zakończyły wakacje i rozbrat z pomarańczową piłką. 40 zawodniczek wraz z kadrą trenerską zjechało do Białego Boru.

[1] 2 3 4 5