Kategorie

Archiwum aktualnośœci

Przeglądaj archiwum

Aktualności

Sportowy weekend

Piątek, 24 marca 2017

W sobotę, 25 marca Szczecineckie Bractwo Kurkowe przy współpracy Ośrodka Sportu i Rekreacji, Urzędu Miasta Szczecinek oraz Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinku organizuje w Hali Ślusarnia - Szczecinecki Turniej Strzelecki w Konkurencji Karabinek Pneumatyczny. Start zawodów i pierwsze strzelania od godz. 9.
Od piątku, 24 marca mecze rundy rewanżowej kadetek GKS Grom Turowo w starciu z najlepszymi zespołami Wielkopolski. Stawką zmagań jest awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski U16K. Zapraszamy do Turowa w piątek o godz. 17, w sobotę o 16 I w niedziele o godz. 11.
W niedzielę, 26 marca juniorzy starsi Akademii Piłkarskiej Szczecinek o godz. 11 na boisku bocznym OsiR zmierzą się ze Stalą Szczecin, a dwie godziny później na boisku Lechii juniorzy młodsi zagrają z Vinieta Wolin. Mecze rozgrywane w ramach Ligi Wojewódzkiej Juniorów.

Turowo w grze

Czwartek, 23 marca 2017

Po blisko 1,5 miesięcznej przerwie od zmagań ligowych, młodziczki starsze GKS GROM Turowo rozegrały sparing z młodszym o rok zespołem ENEA Basket Piła.

SP 4 w RIMSz

Czwartek, 23 marca 2017

Szkoła Podstawowa nr 4 w Szczecinku była organizatorem Regionalnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt. Startowały zespoły - mistrzów powiatów szkół podstawowych, tworzących region A. Przyjechały cztery drużyny, nasz powiat reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 4, uzyskując prawo startu po wygraniu Mistrzostw Miasta, a potem Mistrzostw Powiatu.

Zawody strzeleckie

Środa, 22 marca 2017

Szczecineckie Bractwo Kurkowe, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Urząd Miasta oraz Prywatne Liceum Ogólnokształcące serdecznie zapraszają wszystkich chętnych na Szczecinecki Turniej Strzelecki w Konkurencji Karabinek Pneumatyczny.

Tenis SzST

Wtorek, 21 marca 2017

W sobotę na kortach Regionalnego Centrum Teniswoego odbył się turniej tenisowy w grze pojedynczej dzieci ze Szczecineckiego Towarzystwa Tenisowego. W kategori do lat 10: I miejsce zajął Witold Lechowski, wyprzedzając Mateusza Figiel i Zosię Gaca.

[1] 2 3 4 5