Pogoda

Zachmurzenie duże

Temperatura
min: 9 st. C
max: 19 st. C
Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr zachodni o sile 7 m/s
dziś jutro pojutrze

9°C/19°C

12°C/21°C

17°C/25°C

Kategorie

Archiwum aktualności

Przeglądaj archiwum

Aktualności

Kolejarski turniej

Piątek, 23 czerwca 2017


Do Szczecinka zjechali kolejarze z całej Polski, a także z Czech, by rozegrać XX Turniej Piłkarskiego o Puchar Prezesa PKP SA i Prezydenta Związku Zawodowego Maszynistów Polskich. Na szczecineckie murawy wybiegło łącznie 453 piłkarzy. Swoje reprezentacje wystawiły praktycznie wszystkie spółki kolejowe. Jest też reprezentacja dyrektorów, która zmierzy się z maszynistami. Najlepsze zespoly zostały uhonorowane przez Prezesa Zarządu PKP pucharami.

Szybki Brach

Piątek, 23 czerwca 2017

Zainaugurowane zostały tegoroczne zmagania kierowców na 1/4 mili. Nasz przedstawiciel - Zbigniew Brach po trzykrotnym z rzędu zdobyciu Grand Prix Polski postawił przed sobą kolejne wyzwanie.

AP Reissa ma 4 lata

Piątek, 23 czerwca 2017

W tym roku mijają już cztery lata, odkąd młodzi mieszkańcy Szczecinka i okolic mają okazję brać udział w profesjonalnych treningach pod egidą Klubu Sportowego Akademia Piłkarska Reissa.

Co, gdzie i kiedy?

Piątek, 23 czerwca 2017

Jutro, tj w sobotę w Juchowie o godz 16 rozpocznie się spotkanie sobótkowe w gospodarstwie ekologicznym. Wieczorem w Zamkowym Piano barze na gitarze akustycznej zagra Aron Rychanicz. W niedzielę, wędkarze Koła PZW Jesiotr rywalizować będą w Zawodach Spławikowych 2017. Początek o 6.30 na plaży Światki. Natomiast od 12 parafia Miłosierdzia Bożego zaprasza na festyn, który odbędzie się na przykościelnym terenie.

Emet na wakacjach

Środa, 21 czerwca 2017

Emet Basket idzie na wakacje. Piknikiem koszykarskim na terenie Ślusarni podsumowano mijający rok szkolny. Był to turniej gier i zabaw rekreacyjnych zorganizowany przez klub.

[1] 2 3 4 5